Zielony dom

Thieves – sprzątanie bez detergentów

Styczeń 28, 2019
Thieves sprzątanie bez detergentów do sprzątania

Sprzątanie bez detergentów cz. III

Thieves – sprzątanie bez detergentów – Firma Young Living jest znana z szerokiego wyboru czystych, autentycznych olejków eterycznych, ale ma również szeroki wybór bezpiecznych, naturalnie pozyskiwanych produktów roślinnych, dla całego domu. Warto je poznać, aby wspierać zdrowy styl życia. Życie w zgodzie z naturą może mieć miejsce również wewnątrz naszych domów.

Linia produktów Young Living Thieves oferuje zdrową alternatywę dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem. Ma wszystko, od mydła do rąk, po detergenty do prania. Możesz czuć się pewnie wiedząc, że nie używasz żadnych ostrych chemikaliów, a cała linia jest nasycona potężną mieszanką olejków eterycznych. Produkty Thieves są całkowicie bezpieczne dla twojej rodziny a równocześnie potrafią silnie działać a przecież o to nam chodzi. Co więcej, wiele środków czyszczących możemy zrobić sobie sami.

               Co to jest mieszanka olejków eterycznych Thieves, dlaczego jest tak mocna i dlaczego wybrano ją do wszystkich produktów czyszczących Young Living?

Popularna mieszanka olejków eterycznych Thieves jest zastrzeżoną mieszanką olejków: cynamonowego, cytryny, rozmarynu, eukaliptusa i goździka.

Thieves po polsku znaczy Złodzieje.

Thieves – sprzątanie bez detergentów

Mieszanka olejków eterycznych Young Living’s Thieves została zainspirowana legendą o czterech piętnastowiecznych francuskich złodziejach, którzy sformułowali i nosili specjalne aromatyczne mieszanki goździków, rozmarynu i innych roślin, które według nich zapewniały ochronę podczas kradzieży. Władze francuskie uznały, że w tej mieszaninie jest taka moc, że po schwytaniu złodziei obiecano im otrzymanie miłosiernej kary, pod warunkiem ujawnienia składników ich tajnej formuły.

Mieszanka olejków eterycznych Thieves ma ciepły, korzenny zapach. Rozpyl ją w powietrzu, aby uzyskać świeży, czysty aromat w domu lub zastosuj  miejscowo, jeśli chcesz wykorzystać jej właściwości czyszczące.

Thieves stosowany do czyszczenia ma wiele korzyści:

  • po naniesieniu miejscowym wyczyści zabrudzenia
  • neutralizuje i oczyszcza powietrze z silnych zapachów


Thieves – sprzątanie bez detergentów

Wykorzystanie mieszanki Thieves:

  • odśwież stęchłe dywany, dodając 5 kropli Thieves do filiżanki sody oczyszczonej. Dobrze połącz te składniki i pozostaw na noc, aż olejek się wchłonie. Posyp dywany i odkurz dokładnie (pamiętaj, aby najpierw spróbować mieszankę na niewidocznym fragmencie dywanu).
  • posmaruj olejkiem Thieves stopy, aby odświeżyć się po aktywności fizycznej.
  • rozprosz olejek w klasie lub w domu aby uzyskać świeży, czysty zapach i zneutralizować nieprzyjemny zapach unoszący się w powietrzu.
  • dodaj kilka kropli do zmywarki, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy i przyspieszyć czyszczenie.

Jak widzisz, olejki eteryczne mogą zastąpić toksyczną 12-tkę i w ten sposób pomogą Ci prowadzić zdrowy tryb życia. Zdezynfekują czyszczone powierzchnie tak jak chemiczne detergenty ale bez toksyn a dodatkowo, dom po sprzątaniu będzie pięknie pachnieć. Trzeba się o tym przekonać osobiście, gdyż trudno jest takie odczucie ująć słowami, opisać. Dlatego warto wprowadzić małe zmiany do naszej codziennej domowej rutyny i zachować zdrowie nasze i naszych domowników, na dłużej.

Jeśli nie czytałeś wcześniejszych postów dotyczących sprzątania bez detergentów, zachęcam Cię do zapoznania z częścią I oraz z częścią II.

Jak możesz zamówić te olejki, przeczytasz tutaj. Formularz dostępny tutaj.