Zielony dom

Thieves płyn do mycia naczyń

Luty 17, 2019

Thieves płyn do mycia naczyń

Jeśli jeszcze z niego nie korzystałeś, zrób sobie i swojej rodzinie przysługę i spróbuj. Thieves Dish Soap skutecznie czyści naczynia bez użycia ostrych chemikaliów, barwników i tworzyw sztucznych. Mieszanka olejków eterycznych Jade Lemon, Bergamot i Thieves uzupełnia formułę naturalnymi składnikami.

Thieves płyn do mycia naczyń zawiera:

• Środki powierzchniowo czynne: pochodzą z naturalnych źródeł, takich jak glukoza, palmy i orzechy kokosowe. Środki powierzchniowo czynne są potrzebne z różnych powodów: działają jako środki oczyszczające i pieniące, a także działają jako stabilizatory. Ponieważ są one pochodzenia naturalnego, te środki powierzchniowo czynne ulegają biodegradacji i zostały przetestowane. Udowodniono, że nie podrażniają skóry. Formuła łączy w pary środki powierzchniowo czynne z naturalnymi solami, ponieważ udowodniono, że te dwa składniki działają synergistycznie, aby poprawić właściwości czyszczące.

• Minerały (seskwęglan sodu): ten naturalny składnik równoważy pH w formule, co oznacza, że ​​nie jest potrzebne żaden środek konserwujący. Minerały te są wydobywane z rudy tego minerału, który znajduje się w pobliżu obszaru Green River.

• Olejek Jade Lemon: ma wyjątkowy zapach cytryny i limonki, który jest przyjemny i podnoszący na duchu. Jego wspaniały, pikantny zapach jest czysty i zachęcający.

• Olejek eteryczny z bergamotki: aromat ten jest cierpki, a jednocześnie słodki i podnoszący na duchu, relaksujący, dzięki czemu jest popularnym olejem w perfumach. Stosowany jako luksusowy składnik szamponów, mydeł i środków czyszczących.

Mieszanka olejków eterycznych Thieves: Złodziej to potężne połączenie olejków eterycznych: goździka, cytryny, cynamonu, eukaliptusa i rozmarynu, które tworzą aromatyczną mieszankę, która wypełnia każdą przestrzeń bogatym, pikantnym aromatem. Obejmuje on naturalnie występujące składniki: aldehyd cynamonowy, limonen i eukaliptol. Jest znany ze swoich właściwości czyszczących, neutralizuje i oczyszcza zapachy.

 

Thieves płyn do mycia naczyń w formie proszku – THIEVES AUTOMATIC DISH SOAP

Proszek do zmywarek Thieves firmy Young Living to zastrzeżona mieszanka biodegradowalnych środków czyszczących i enzymów, które usuwają nawet najtwardszy tłuszcz.

Dzięki naturalnym składnikom i mieszance czystych olejków eterycznych, takich jak Thieves, trawa cytrynowa i pomarańcza skutecznie czyści naczynia bez użycia chemikaliów, barwników i syntetyków, pozostawiając je w czystości.

Jagody są środkiem oczyszczającym, którego Young Living używa w tym produkcie. Są dziko zbierane ręcznie z drzew w lasach na pogórzu Nepalu. Rosną na wolności bez użycia chemikaliów, nawozów ani pestycydów.

Mieszanka olejków eterycznych Thieves to potężne połączenie olejków eterycznych: goździka, cytryny, cynamonu, eukaliptusa i rozmarynu, które tworzą aromatyczną mieszankę. Wypełnia ona każdą przestrzeń bogatym, pikantnym aromatem. Obejmuje on naturalnie występujące składniki: aldehyd cynamonowy, limonen i eukaliptol. Jest znany ze swoich właściwości czyszczących, neutralizuje i oczyszcza zapachy.

Jest to zastrzeżona mieszanka biodegradowalnych środków czyszczących i enzymów, które usuwają nawet najtwardszy tłuszcz i resztki przypieczonej żywności.

Przyjazny dla środowiska automatyczny proszek do zmywarek Thieves:

  • bez sztucznych barwników
  •  bez substancji chemicznych
  • brak barwników
  • brak materiałów syntetycznych
  • bez fosforanów
  • bez chloru

Proszek do zmywarek Thieves jest jednym z najbardziej wszechstronnych środków czyszczących. Pomyśl o tym jako o czystym proszku, ponieważ zawiera on enzymy, takie jak amylaza i proteaza, które pomagają w rozkładaniu drobin jedzenia na małe kawałki, które następnie można łatwo oczyścić lub zmyć.

Możesz go używać również w toaletach, wannach, zlewach, piekarnikach lub pralkach, ponieważ jest bardzo skoncentrowany. Co jeśli nie masz tego proszku a posiadasz Thieves płyn do mycia naczyń? Umieść 5 kropli tego płynu na dnie zmywarki, możesz dodać nieco octu jabłkowego, aby uzyskać efekt pięknie błyszczącego szkła.

Jest wiele pomysłów, jak można wykorzystać ten płyn, aby wyczyścić w zasadzie wszystko, co tego wymaga. Na blogu będę umieszczała proste przepisy, jak szybko i prosto zrobić płyn do mycia szyb, czy też pastę do usuwania ciężkich zabrudzeń z piekarnika. Co najważniejsze, można to zrobić mając tylko jeden, ten właśnie płyn i kilka dodatków, jak na przykład soda oczyszczona. Ja mam przy tym naprawdę dużo frajdy! Na koniec pomyśl o tym, jak w ten sposób zmniejszasz ilość plastików i dbasz o naszą wspólną planetę, która myślę, że odwdzięczy Ci się swoją piękną zielenią.


Jeśli nie czytałeś wcześniejszych postów dotyczących sprzątania bez detergentów, zachęcam Cię do zapoznania z częścią I oraz z częścią II.

Jak możesz zamówić te olejki, przeczytasz tutaj. Formularz dostępny tutaj.