Zdrowie i uroda

Peace & Calming

Kwiecień 7, 2019
Olejek Peace & Calming

Peace & Calming – 7 powodów, dla których zasługuje na swoją nazwę

Jeżeli masz holistyczne podejście do zdrowia, są takie olejki eteryczne, które po prostu trzeba mieć w domu. Takie „must have”. Coś na zasadzie apteczki – nigdy nie wiem, co się wydarzy, a szczególnie w odniesieniu do rzeczy niemiłych, nieprzyjemnych. Tak jak plastry, tak też trzymam „peace & calming”, który, po swojemu, nazywam plastrem na zranioną duszę.

Olejek ten pomaga żyć pełnią życia. Poniższy wpis wyjaśni Ci, do czego służy ten blend. Znajdziesz tutaj także przepisy, jak go używać, aby mógł Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć bardziej przyjazny dom, wdrożyć uspokoić się przed snem, czy po prostu znaleźć sposób na życie w danym momencie, Peace & Calming może Ci pomóc!

Otocz się oryginalnym aromatem

Problem: Płyny i perfumy zawierają zapachy, które mogą być zbyt silne i działać niekorzystnie na nasze zmysły.

Jak używać mieszanki Peace & Calming:
Mieszanka ta zawiera w swoim składzie olejki: Tangerine, Orange, Ylang Ylang, Patchouli i Blue Tansy – jest charakterystyczna i wyrafinowana, a jednocześnie wystarczająco subtelna, by nie przytłoczyć zmysłów.    

– Używaj jako perfum na nadgarstkach i szyi, aby stworzyć odpowiedni efekt sensoryczny.     
– Dodaj krople do balsamu bezzapachowego, aż znajdziesz idealną mieszankę niestandardową.

Wzmocnij swoją skórę

Problem: Może nie śpisz wystarczająco dobrze, a może to praca powoduje, że jesteś wyczerpany. Bez względu na powód, Twoja skóra straciła zdrowy blask.

Jak używać mieszanki Peace & Calming:
Praca, rodzicielstwo i czas mogą odbijać się negatywnie na stanie Twojej skóry. Mieszanka ta zawiera olejki eteryczne Orange and Blue Tansy firmy Young Living, które pomagają zmniejszyć skazy i nawilżają skórę, zwłaszcza po dodaniu do serum lub kremu do twarzy.     

– W ramach wieczornej rutyny, dodawaj kroplę olejku Peace & Calming do swojego serum lub kremu do twarzy na noc, zanim pójdziesz spać.   

– Spryskaj skórę mieszanką składającą się z 50 ml wody i 10 kropli (wlej do pojemnika z atomizerem – starczy na długo) olejku Peace and Calmig, aby użyć go, gdy chcesz odświeżyć zmęczoną skórę.


Uspokój dzieci

Problem: Dzieci często nie chcą nas słuchać, przed snem są marudne lub nadmiernie pobudzone.

Jak używać mieszanki Peace & Calming:
Stwórz uspokajającą rutynę wieczorną, gdy dzieci są nadmiernie pobudzone a nadszedł już czas na łóżko.

– Najpierw wmasuj po kropli tego olejku w stopy dziecka.
– Dodaj kilka kropli olejku Peace & Caling do dyfuzora, w pokoju dziecka – w połączeniu z przygaszonym światłem wprowadzisz wyciszającą atmosferę

Regularne praktykowanie tego rytuału i uczenie dzieci uspokajania może pomóc im regulować własne emocje i energię.


Na trudne dni

Problem: Stresujący dzień w pracy, dzieci szaleją, a po drodze jeszcze był korek. Czasami ciężko jest przetrwać cały dzień.

Jak używać mieszanki Peace & Calming:
Poświęć chwilę na gorącą kąpiel, aby się wyciszyć i uspokoić. Dodaj 5 kropli Peace & Calming i 5 kropli olejku eterycznego Copaiba do ½ szklanki soli Epsom (zrób mieszankę w pojemniku, starczy na kilka razy), a następnie oddaj się relaksującej kąpieli. Poświęcenie sobie chwili czasu jest trudne, jednak zadbanie o samego siebie jest kluczowe, poświęcenie chwili czasu i pozwolenie, by stresujące uczucia opadły, mogą poprawić trudny dzień, a zmiana Twojego nastroju wpłynie również na na nastroje i kontakty z pozostałymi członkami rodziny.

Dla skupienia się na chwili obecnej

Problem: Czasami trudno oczyścić umysł z negatywnych emocji i żyć chwilą obecną.

Jak używać mieszanki Peace & Calming: Życie może przeminąć szybko i łatwo jest tracić czas na niepotrzebne, złe emocje.Nie musisz tracić czasu na docenianie tego, co masz i tego, co jest tuż przed tobą.

– Zastosuj kroplę tej mieszanki bezpośrednio na klatkę piersiową i zamknij oczy. Weź kilka powolnych oddechów, pomyśl o tym, że z Twoich stóp wyrastają korzenie, które wrastają w ziemię. Skup się na zapachu Peace & Calming, aby pomóc sobie pozostać obecnym, aby poczuć silna więź z naszą planetą.

Odśwież swój dom

Problem: Od zwierząt domowych po brudne naczynia czy śmierdzące pranie – nic tak nie zakłóca spokojnego klimatu domu, jak nieprzyjemny zapach.

Jak używać mieszanki Peace & Calming:
Użyj dyfuzora, aby rozproszyć czysty zapach tego blendu w całym domu.

Olejek Peace & Calming pomaga wyeliminować nieprzyjemne zapachy i sprawia, że dom staje się bardziej domem – miejscem, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie chcieli spędzać czas razem.

Olejki eteryczne z pomarańczy i mandarynki zapewniają czysty, orzeźwiający zapach, który tworzy energetyczne środowisko. Paczula, Ylang Ylang i Blue Tansy niosą subtelne, uspokajające nutyy, które nadają głębokie poczucie spokoju każdej przestrzeni.

Ta odświeżająca mieszanka w formie dyfuzowanej może być dodatkowo połączona z Bergamotką, Lawendą i Miętą Pieprzową, aby stworzyć najlepszy możliwy do osiągnięcia zapach w Twoim domu.


Dla nocnej rutyny

Problem: Twój umysł jest ciągle pobudzony, myśli są rozbiegane i nie możesz zasnąć.

Jak używać mieszanki Peace & Calming:
– Zacznij od dyfuzowania olejku Peace & Calming, aby stworzyć spokojną atmosferę, której potrzebujesz.

– Następnie użyj kombinacji Peace & Calming i V-6 ™ lub innego oleju nośnego (np. kokosowego, winogronowego itp), aby zrobić masaż stóp i dłoni. Weź kilka głębokich, oddechów, aby przygotować się do odpoczynku i relaksu.

Praktykowanie powyższej rutyny przed snem z olejkiem Peace & Calming to świetny sposób na spokojniejszy sen.

Jak możesz zamówić te olejki, przeczytasz tutaj. Formularz dostępny tutaj.