Jak zamawiać?

Jak zamawiać olejki Young Living

Grudzień 19, 2018
jak zamawiać olejki Young Living

Jak zamawiać olejki Young Living? Abyś mógł kupić olejki eteryczne klasy terapeutycznej i inne produkty Young Living, musisz rozpocząć od założenia konta. Jest to bardzo proste i warto to zrobić, aby mieć pewność, że olejki są 100% autentyczne. Firma przewiduje dwa rodzaje kont, aby dostosować się do Twoich potrzeb:

  • jako „Retail Customer”, czyli zakup detaliczny
  • jako „Member”, czyli jako zakup przez członka organizacji.

Zdecydowanie korzystnej dla Ciebie będzie, gdy założysz sobie konto jako „Member,” gdyż daje Ci to od razu 24% zniżki na produkty, jest to całkiem sporo. Równocześnie konto to nie nakłada na Ciebie żadnych obowiązków, a zatem nie masz obowiązku kupowania, ani tym bardziej, sprzedawania ich produktów. Żeby utrzymać konto „Member”, trzeba wydać na ich produkty tyle, żeby uzyskać 50 punktów PV rocznie. Za każdy kupiony produkt z Young Living otrzymuje się tak zwane punkty PV, które są widoczne w ich katalogu i cenniku, przy każdym produkcie. Jeżeli przez rok za tyle nie zamówisz, to konto prawdopodobnie zostanie skasowane. Zauważ, że nie ma tutaj przymusu kupowania czegokolwiek cyklicznie, na przykład co miesiąc.

Jak założyć konto w Young Living? Jak zamawiać olejki Young Living?

1. Wyślij e-mail:

Jak zamawiać olejki Young Living ? Możesz po prostu napisać e-mail, po polsku, na adres: obslugaklienta@youngliving.com. Napisz w nim, że prosisz o założenie konta i wymień, jakie produkty chcesz zamówić. Podaj proszę także mój numer, jako osoby polecającej : 15758752

2. Zadzwoń:

wybierz numer: 0800 442 1254 i powiedz, że chcesz założyć konto i podaj, co chcesz

Podaj proszę także mój numer, jako osoby polecającej : 15758752


3. Wypełnij formularz online:

Jak zamawiać olejki Young Living? Najprościej – kliknij w ten link

Pojawi się okno, takie jak na zdjęciu powyżej. Wybierz swój kraj oraz język i naciśnij kontynuuj, czyli „Continue”.

Czasem wyskakuje dodatkowe okienko z pytaniem o sponsora / enrollera, proszę nic na nim nie zaznaczaj, tylko naciśnij znowu „Continue”.

Kolejne okienko pokaże Ci wybór pakietów startowych – zaznacz, który zestaw chcesz zamówić. Pojawia się także „Confirm Auto-Delivery” – warto to zaznaczyć, wtedy od razu przystępujesz do programu „Essential Rewards”. Na koniec, na dole strony, naciśnij „Enrolment checkout”.

Jeśli wyskoczy komunikat o zgodzie na warunki świadczenia usługi, przeczytaj i, jeśli się zgadzasz, naciśnij „Agree and Continue”.

W tym okienku podaj wszystkie swoje dane, łącznie z adresem zamieszkania, który jest niezbędny do dostarczenia przesyłki.

W tej samej karcie, trochę niżej, zaznacz, czy masz swoją własną działalność / biznes (opcja pierwsza), czy też jesteś osobą prywatną (opcja druga). Aby kontynuować musisz zaznaczyć również zgodę na warunki  „Terms and Conditions”
i przycisnąć „Agree and Continue”, aby zatwierdzić.

Kolejne okno, jakie zobaczysz to „Delivery and Payment” – postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie, aby kontynuować.

Na zakończenie, ostatnie okno to „Checkout”

Jeśli masz problem z założeniem konta, mogę Ci pomóc, skorzystaj z formularza kontaktu.

Dlaczego zakładając konto w Young Living dobrze jest mieć osobę wprowadzającą?

Bo wtedy masz swojego „opiekuna” czyli osobę, z którą zawsze możesz się skontaktować, która pomoże Ci, doradzi, która ma wiedzę o produktach Young Living. Mój numer to: 15758752.

Ja osobiście używam produktów Young Living (i cała moja rodzina przy okazji) od długiego już czasu, mam własne doświadczenia, chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i pomogę, gdy tylko będziesz chcieć. Dodatkowo mamy również zamkniętą grupę olejkową na Facebooku, do której Cię serdecznie zaproszę.

Wyjaśnię Ci także, jak możesz zaoszczędzić na przesyłce i jak możesz dostać niektóre produkty za darmo. Gdy będziesz potrzebować, pomogę Ci w poruszaniu się po ich stronie internetowej, abyś wiedział, co gdzie znaleźć, jak zaznaczyć produkty do zamówienia. Płatności dokonuje się podczas zakupu, ja płacę kartą i mój bank, podobnie jak większość banków w naszym kraju, nie nalicza dodatkowych opłat za dokonanie transakcji, sam przewalutowuje złotówki na euro, po zwykłym bankowym kursie.

Jeżeli w przyszłości będziesz chcieć rozwijać swój biznes z firmą Young Living, wytłumaczę Ci, jak to działa.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – napisz do mnie a ja chętnie Ci pomogę.

mój numer ID sponsor / enroller: 15758752