Essential Rewards

ESSENTIAL REWARDS – PROGRAM YL

Grudzień 19, 2018
ESSENTIAL REWARDS program zbierania punktów

ESSENTIAL REWARDS Po pierwsze, dlaczego warto do niego przystąpić?

ESSENTIAL REWARDS jest bardzo korzystnym programem, przeznaczonym dla Ciebie, jeżeli masz założone konto jako „Member”
(jeżeli jeszcze nie masz konta, możesz skorzystać z tego linku). Pozwala na jeszcze większe oszczędności a więc jest to korzystne:

1. W ESSENTIAL REWARDS Masz niższe koszty przesyłek

2. W ESSENTIAL REWARDS Zbierasz punkty (punkty działają jak Euro), które potem wymieniasz
na darmowe olejki i inne produkty. 

Aby łatwiej zrozumieć – wygląda to następująco:

1-3 miesiąc uczestnictwa w programie – 10% wartości zakupów dostajesz z powrotem, w postaci punktów

4-24 miesiąc uczestnictwa w programie – 20% wartości zakupów dostajesz z powrotem, w postaci punktów

25 miesiąc i następne – 25% wartości zakupów dostajesz z powrotem, w postaci punktów

Po 3, 6, 9 i 12 miesiącach dostajesz dodatkowo darmowy olejek, do wyboru dostaniesz kilka propozycji. Potem odbywa się to raz w roku.

3. Co miesiąc, jeśli wartość Twojego zamówienia przekracza 120PV, możesz skorzystać dodatkowo z promocji i dostać darmowy olejek.

Aby być w programie ESSENTIAL REWARDS, poza zapisaniem się do niego, każdego miesiąca musisz złożyć zamówienie o wartości 50 PV (to są punkty, pokazywane zawsze obok ceny produktu), lub o wartości większej. Każdego miesiąca możesz sobie zmieniać produkty i datę dostawy, tak jak chcesz, np. 15 września zamawiasz 2 olejki Thieves a w następnym miesiącu chcesz inne olejki i inną datę – bez problemu dokonujesz samodzielnej zmiany w ten sposób, że zmieniasz datę na 2 października i usuwasz
2 olejki Thieves, a w ich miejsce wrzucasz np. Harmony i Orange. Jeżeli zmiany nie dokonasz, automatycznie 15 października dostaniesz kolejne
2 olejki Thieves.

Być może zastanawiasz się właśnie, czy uzbierasz zamówienie na taką wartość – odpowiedź brzmi: tak. Ja robię w ten sposób, że z mojego konta zamawiam także produkty dla mojej najbliższej rodziny. Zawsze jest ktoś, kto chce się do mnie dołączyć a ja nie odmawiam. Bycie w programie naprawdę jest bardzo korzystne!

Co więcej, zapisując się do programu ESSENTIAL REWARDS nie podpisujesz żadnej deklaracji lojalności itp., a więc nic nie ryzykujesz.

Tutaj nie ma konieczności uczestnictwa przez dany, wskazany czas. Możesz zrezygnować z niego w każdym momencie, niezależnie od tego, jak długo w nim uczestniczysz. Young Living jest poważną firmą z 25 letnim stażem i zależy jej na Twoim, jako klienta, komforcie a nie na trzymaniu Cię na siłę. Tutaj możesz zrobić to nawet po miesiącu ale przed rezygnacją wydaj najpierw nazbierane punkty bo szkoda, żeby przepadły. Aby zrezygnować, musisz samodzielnie –
bo konto jest założone na Ciebie –  skontaktować się z obsługą klienta (obslugaklienta@youngliving.com).

Program ten polecam tylko dlatego, że uważam, że może być dla Ciebie korzystny, natomiast to, czy do niego przystąpisz, jest wyłącznie Twoją decyzją. Na stronie Young Living możesz zapoznać się z powyżej opisanymi zasadami – jeśli masz problemy z językiem angielskim, skorzystaj z Google Translator. Na koniec, życzę powodzenia!